O nás

Vítejte u nás v Jizerkách a neostýchejte se nahlédnout pod naši rodinnou pokličku.

Jsme čtyřčlenná rodina, která chvilku neposedí, miluje cestování do dalekých krajů i do bližších luhů a hájů. A právě při našich toulkách českou kotlinou jsme si zamilovali Jizerky. Konkrétně Hrabětice nám učarovaly krásnou přírodou a nespočtem úžasných míst k poznávání. Nemohli jsme zkrátka jinak, než si tu postavit druhý domov, který velmi rádi sdílíme se stejnými nadšenci jako jste třeba právě vy.

Abyste se u nás cítili jako doma, přenesli jsme do apartmánů veškeré zkušenosti z našich početných cest. Základními pilíři jsou pro nás rodinná pohoda, klid, přátelská a zároveň profesionální komunikace, a v neposlední řadě je to i důraz na kvalitu vybavení. Ne nadarmo jsme apartmány pojmenovali po našich dětech, na rodině a její pohodě nám prostě záleží. Důkaz místo slibů: EMMA = EMílie & MAtyáš.

A proč vyrazit zrovna do Jizerek? To je snadné, jsou to hory, co nabízí mnoho skvělých aktivit během celého roku! Přijeďte brázdit svahy na lyžích, prozkoumat běžkařské tratě, projet všechny cyklostezky a dobýt turistické cíle. Je tu prostě spousta vyžití pro malé i velké, a k tomu i bezvadná gastronomie.

Tak co, najdete u nás druhý domov v horách i vy?

Chcete-li se s námi, s našimi apartmány a jejich okolím seznámit lépe, neváhejte sledovat náš instagramový profil. Najdete tam i spoustu tipů, co po příjezdu k nám podniknout.